Pirkinių krepšelis

Jūsų krepšelis kolkas tuščias

Pergola pavėsinės

Rodomi visi rezultatai: 5

Gaukite nemokamai Jūsų pergolos pasiūlymą

Pergolės konstrukcija

Pergolės konstrukcija pagaminta iš ekstruzinio aliuminio ir nerūdijančio plieno. Aukštos kokybės funkcionali stogo danga, susideda iš judančių, automatiškai valdomų menčių. Aliuminio Sunbreaker mentės su kintamu pasvirimo kampu apriboja saulės šviesos patekimą priklausomai nuo esančių sąlygų ir individualių pageidavimų, o jų sukimas valdomas pulteliu. Uždarytoje padėtyje mentės sukuria vandeniui nepralaidų stogą, efektyviai apsaugantį terasą nuo lietaus. Vanduo nuleidžiamas per integruotų šoninių latakų ir kanalizacijos sistemą, estetiškai paslėptą konstrukcijos viduje. Pergola gali būti naudojamas kaip vienas modulis ir kaip kelių modulių konstrukcija. Standartiškai šis modelis yra trijų spalvų: baltos, grafito ir antracito, kurios užtikrina pritaikymą daugeliui išorinių įrenginių. Taip pat galima užsisakyti ir kitos spalvos stoginę iš RAL paletės. Pageidaujant, papildomai galima komplektuoti pergolą su LED apšvietimu, kuris leis mėgautis šiltais vasaros vakarais.

Laisvai pastatoma

Pergolės gali būti montuojamos visiškai nepriklausomai nuo kitų pastatų. Laisvai stovinti konstrukcija gali būti pritaikyta prie terasos, baseino ar kitos erdvės, reikalaujančios tinkamos apsaugos nuo saulės. Šis sprendimas dažnai naudojamas atvirose teritorijose, kuriose konstrukcija naudojama ne tik kaip apsauga nuo saulės, bet tuo pačiu leidžia atskirti poilsio zonas.

Montuojama prie sienos

Šioje versijoje stoginė pritvirtinama prie išorinės sienos naudojant tam skirtus tvirtinimo elementus. Montuojant tokiu būdu stoginė tampa natūraliu gyvenamosios erdvės pratęsimu ir veikia ne tik kaip terasos priedanga nuo saulės, bet tuo pačiu ir užtemdo pastato vidų kai stogo mentės būna uždarytos.

Pergolės sąvybės

6 klasės atsparumas vėjui

Automatika

Sistemos variklis valdomas nuotolinio valdymo pulteliu

išmanieji namai

Galimybė prijungti prie išmanių namų sistemos

apsauga nuo saulės ir vėjo

NATŪRALUS ORO KONDICIONAVIMAS

tylus veikimas

6 klasės atsparumas vėjui

Automatika

Sistemos variklis valdomas nuotolinio valdymo pulteliu

išmanieji namai

Galimybė prijungti prie išmanių namų sistemos

apsauga nuo saulės ir vėjo

NATŪRALUS ORO KONDICIONAVIMAS

tylus veikimas